| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 1000х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 420х360 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 282х148 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 120 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | bej , nisip |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Producător | Schock |









