Caracteristici generale
| Lățimea maximă de slefuire | 220 mm |
| Lungimea maximă de șlefuire | 1050 mm |
| Dimensiunea benzii abrazive | 3000х150 mm |
| Viteza benzii | 20 m/sec |
| Extracția externă a prafului | 120 mm |
| Puterea motorului | 2200 W |
| Tensiune de rețea | 400 V |
| Dimenseuni | 1900х810х1230 mm |
| Greutatea | 290 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu banda de masă Holzkraft KSO 150 F Basic sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.