Caracteristici generale
| Materialul tablei | plută naturală |
| Material ramă | MDF |
| Dimensiunile tablei | 180x120 cm |
| Lățimea | 180 cm |
| Înălțimea | 120 cm |
| Greutatea | 10.6 kg |
| Țara producătoare | Polonia |
Alte informații
| Producător | 2x3 |
| Cod EAN | 5907636701163 |
Specificațiile și imaginile produsului Panou plută 2x3 Frame MDF 180x120 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.