Caracteristici generale
| Tipul | marker magnetică |
| Material | oțel |
| Materialul cadrului | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Lățimea | 150 cm |
| Înălțimea | 90 cm |
| Dimensiuni | 150x90 cm |
| Raft | da |
| Greutatea | 13.2 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 20 kg |
| Producător | Deli |
| Cod EAN | 6921734978189 |
Specificațiile și imaginile produsului Tablă magnetica-marcare Deli 150x90cm DLE7818 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.