Caracteristici generale
| Tipul | marker magnetică |
| Materialul cadrului | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Lățimea | 60 cm |
| Înălțimea | 45 cm |
| Dimensiuni | 45x60 cm |
| Raft | da |
Alte informații
| Producător | Panda |
| Cod EAN | 2009885004330 |
Specificațiile și imaginile produsului Tablă magnetica-marcare Panda 45x60cm (PAN550) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.