Caracteristici generale
| Tipul | marker magnetică |
| Material | metal lăcuit |
| Materialul cadrului | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Lățimea | 60 cm |
| Înălțimea | 45 cm |
| Dimensiuni | 45х60 cm |
| Raft | da |
Specificațiile și imaginile produsului Tablă magnetica Officeline 45х60cm OL.BD.10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.