Caracteristici generale
| Tipul | marker magnetică |
| Material | metal lăcuit |
| Culoare | alb |
| Lățimea | 120 cm |
| Înălțimea | 90 cm |
| Dimensiuni | 90x120 cm |
Alte informații
| Greutatea brută | 7.02 kg |
| Producător | Deli |
| Cod EAN | 6975165339170 |
Specificațiile și imaginile produsului Tablă magnetica-marcare Deli 120x90cm (DL50027) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.