Caracteristici generale
| Seria | Francheska |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar votan |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr de saltare | 4 |
| Număr de uși | 1 |
| Lățime | 137.4 cm |
| Inălțime | 95.8 cm |
| Adâncime | 40.2 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2009020004843, 2280386253018 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Sokme Франческа 1Д/4Ш Stejar Votan/Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.