| Serie | Frankfurt |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | maro |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare fațadă | maro |
| Material fațadă | stofă |
| Lungimea | 237.5 cm |
| Lățime | 174.5 cm |
| Înălţime tăblie cap | 109.5 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | da |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Altele | Atenţie! Designul picioarelor s-a schimbat, vezi ultima fotografie! |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |









