Caracteristici generale
| Înălţime | 132 mm |
| Lungimea | 210 mm |
| Lățime | 70 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare
?
| 2700 K |
| Putere maxima per bec | 4 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | bronz |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | 990 lm |
Alte informații
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 2100000534418, 8718696125380 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Philips Fremont Bronze 53333/06/16 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.