Caracteristici generale
| Volumul | 0.6 l |
| Material carcasă | sticlă ,
plastic |
| Material vas | sticlă |
| Material de filtru | inox |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 18x13.5x9.5 cm |
| Greutatea | 280 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.4 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260403578759 |
Specificațiile și imaginile produsului Presă franceză Resto 90503 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.