Caracteristici generale
| Capacitate | 5.8 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | inox |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | sticlă |
| Mîniere din | bachelit |
| Tip de încălzire | universal |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Înălțimea | 14 cm |
| Culoarea | oţel inoxidabil |
| Scara de măsurare | da |
| Fund stratificat | da |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.7 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709013749 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Resto 92205 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.