Caracteristici generale
| Tip montarea | exterior |
| Diamentrul dus stationar | 250 mm |
| Diamentrul dus de mana | 140 mm |
| Tip jet | ploaie ,
masaj ,
moale ,
tropical |
| Debitul de apa maxim (la 3 bar) | 14 l/min |
| Inălțime maxima montarii | 1290 mm |
| Termostat | da |
| Duș stationar | da |
| Duș de mana | da |
| Bara de duș | da |
| Furtun | da |
| Producator | Germany |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru duș Kludi Freshline (6709005-00) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.