Caracteristici generale
| Tip | canelură |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 52 mm |
| Înălțime de lucru | 20 mm |
| Diametrul frezei | 15 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Tip freză | cilindric |
Alte informații
| Producător | DeWalt |
| Cod EAN | 5035048538531 |
Specificațiile și imaginile produsului Freza DeWalt DT90007 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.