| Tip | terminal |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | carbură |
| Lungime totală | 92 mm |
| Înălțime de lucru | 50 mm |
| Diametrul de lucru | 10 mm |
| Diametrul tijei | 12 mm |
| Numărul de muchii de tăiere | 2 buc. |
| Tip freză | cilindric |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Producător | Graphite |
| Cod EAN | 5902062070395 |









