| Tip | canelură |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 63 mm |
| Înălțime de lucru | 25 mm |
| Diametrul frezei | 8 mm |
| Diametrul tijei | 6 mm |
| Numărul de muchii de tăiere | 2 buc. |
| Tip freză | cilindric |
| Tipul tăietorului | drept |
| Producător | Hikoki |









