Caracteristici generale
| Tip | forstner |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 77 mm |
| Înălțime de lucru | 9 mm |
| Diametrul de lucru | 22 mm |
| Diametrul frezei | 22 mm |
| Diametrul tijei | 6.5 mm |
| Numărul de muchii de tăiere | 2 buc. |
| Tip freză | cilindric |
Alte informații
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381588805, 2100001969486 |
Specificațiile și imaginile produsului Freza Makita D-74706 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.