| Tip | portabil |
| Reglarea frecvenței | digital |
| Recepție | FM |
| Gama de frecvență FM | 87.5-108 MHz |
| Display | da |
| Tip de alimentare | acumulator |
| Port mini-Jack (3.5 mm) | da |
| Bluetooth | da |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 285x185x305 mm |
| Greutate | 4.4 kg |
| În plus | Fara baterie si incarcator , carcasa rezistenta la socuri |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381899512, 2100001344504 |









