| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Gama RF | 470-514 MHz |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 120 dB |
| Alimentare | 2xAA |
| Distanta de lucru | 100 m |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shure |









