| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 150 Ohm |
| Sensibilitate | -59 dB |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 837 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shure |









