| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 150 Ohm |
| Sensibilitate | -38 dB |
| Raport semnal/zgomot | 77 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 140 dB |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 463 g |
| Dimensiuni (LxH) | 166х54х54 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shure |









