Caracteristici generale
| Standart | 2 |
| Puterea consumată | 120 W |
| Impendanța boxelor | 4 ohm |
| Distortion | 0.4 % |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 204x210x44 mm |
| Greutate | 2.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AMC |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator AMC DMPA 60 Light Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.