Caracteristici generale
| Tip | portabil |
| Reglarea frecvenței | digital |
| Recepție | FM ,
DAB+ |
| Gama de frecvență FM | 87.5 - 108 MHz |
| Display | da |
| Tip de alimentare | baterii |
| Baterii | AA x4 |
| Port mini-Jack (3.5 mm) | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 90x53x180 mm |
| Greutate | 0.28 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.49 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460207687 |
Specificațiile și imaginile produsului Radio portabil Muse M-109 DBW White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.