| Sistema radio | da |
| Tip | set de microfon |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență | 50-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Sensibilitate | -20 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 100 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 200 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Culoare | negru |
| Greutate | 32 g |
| Dimensiuni (LxH) | 45x44x18 mm |
| Set complet | 2 x transmitator , receptor , 3 x cablu USB-A la USB-C , cablu SC5 , 3 x protecție împotriva vântului din blană , caz |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |
| Cod EAN | 698813007110 |









