| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Raport semnal/zgomot | 73 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 135 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 100 m |
| Разъемы | Lightning |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 18 g |
| Dimensiuni (LxH) | 40x20x17 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |









