| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 32 Ohm |
| Sensibilitate | -57 dB |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 937 g |
| Dimensiuni (LxH) | 172x109x62 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |









