| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 460 Ohm |
| Sensibilitate | -57 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 148 dB |
| Buton de introducere | nu |
| Cablu | da |
| Разъемы | XLR , mini-Jack 3.5 mm , USB-C |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 900 g |
| Dimensiuni (LxH) | 123x109x110 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |
| Cod EAN | 698813010707 |









