Caracteristici generale
| Tip | portabil |
| Reglarea frecvenței | analog |
| Recepție | FM |
| Gama de frecvență FM | 87.5 - 108 MHz |
| Tip de alimentare | acumulator ,
baterii |
| Port USB | da |
| Bluetooth | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru ,
bej |
| Dimensiuni | 190x163x66 mm |
| Greutate | 0.681 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Aiwa |
Specificațiile și imaginile produsului Radio portabil Aiwa RBTU-600 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.