| Tip | full-size |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis cu reducerea zgomotului |
| Talk through (modul transparent) | da |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 15 - 22000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 15 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 22000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 42 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | negru |
| Greutate | 350 g |
| Producător | Focal |









