| Tip | supra-aurale |
| Platformă | Android , Windows |
| Sistem acustic | deschis |
| Tehnologie | cu fir |
| Сablu detașabil | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 22000 Hz |
| Lungime cablu | 1.8 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Culoare | maro |
| Greutate | 294 g |
| Producător | Focal |









