| Tip | supra-aurale |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Android , Windows , MacOS , Play Station , Nintendo Switch , XBOX |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20-20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | alb |
| Greutatea brută | 0.51 kg |
| Producător | Logitech |
| Cod EAN | 5099206094796 |









