| Sistema radio | da |
| Tip | pentru conferințe |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | de cap |
| Frecvență minimă | 40 Hz |
| Frecvență | 40-15000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | UHF |
| Raport semnal/zgomot | 80 dB |
| Gama RF | 630-660 MHz |
| Numărul de frecvențe de recepție | 16 |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | 2xAA |
| Distanta de lucru | 60 m |
| Разъемы | XLR , jack 6.3 mm |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RBR |









