| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | UHF |
| Sensibilitate | 95 dB |
| Raport semnal/zgomot | 80 dB |
| Gama RF | 640-690 MHz |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 110 dB |
| Buton de introducere | da |
| Distanta de lucru | 100 m |
| Разъемы | XLR , jack 6.3 mm |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 3500 g |
| Dimensiuni (LxH) | 510х420х80 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RBR |









