| Sistema radio | da |
| Tip | instrumental |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 40-15000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | UHF |
| Sensibilitate | -40 dB |
| Raport semnal/zgomot | 90 dB |
| Gama RF | 500-980 MHz |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 120 dB |
| Caracteristici | pentru instrument (saxofon , trompeta) |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RBR |









