| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 100 Ohm |
| Sensibilitate | -32 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 142 dB |
| Cablu | da |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | verde |
| Greutate | 313 g |
| Dimensiuni (LxH) | 189x52x52 mm |
| Set complet | suspensie anti-șoc („păianjen”) , filtru pop , cablu detasabil , Husa |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |









