| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional , cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 16 Ohm |
| Sensibilitate | -20 dB |
| Raport semnal/zgomot | 79 dB |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 530 g |
| Dimensiuni (LxH) | 54х165х54 mm |
| Greutatea brută | 1.88 kg |
| Producător | AKG |
| Cod EAN | 9002761037067 |









