| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență minimă | 30 Hz |
| Frecvență | 20000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 200 Ohm |
| Sensibilitate | -80 dB |
| Raport semnal/zgomot | 130 dB |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 548 g |
| Dimensiuni (LxH) | 60х162 mm |
| Producător | Montarbo |









