| Tip | pentru calculator |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 18000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -60 dB |
| Raport semnal/zgomot | 59 dB |
| Разъемы | USB |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 470 g |
| Dimensiuni (LxH) | 65х162 mm |
| Producător | Montarbo |









