| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Raport semnal/zgomot | 67 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 110 dB |
| Cablu | da |
| Разъемы | TRS |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |
| Cod EAN | 698813006403 |









