| Tip | pentru camere |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | pe camera |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 250 Ohm |
| Sensibilitate | -36 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 131 dB |
| Buton de introducere | nu |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 161 g |
| Dimensiuni (LxH) | 280x22x22 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |









