| Tip | set de microfon |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | fără fir |
| Sensibilitate | -34 dB |
| Разъемы | XLR |
| Culoare | negru |
| Greutate | 80 g |
| Dimensiuni (LxH) | 100х20х20 mm |
| Set complet | RM3 montare rack , husa cu fermoar ZP1 , protectie impotriva vantului WSM3 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |
| Cod EAN | 698813003143 |









