| Sistema radio | da |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență | 50-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Sensibilitate | -20 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 100 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 200 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Culoare | negru |
| Greutate | 32 g |
| Dimensiuni (LxH) | 45x44x18 mm |
| Set complet | 1 x transmițător , 1 x receptor , 2 x cabluri SC20 USB-C la USB-A , 1 x cablu SC5 TRS la TRS , 2 x paravan de blană , 1 x carcasa |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |
| Cod EAN | 698813007820 |









