| Sistema radio | da |
| Tip | lavalier |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 122 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 100 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm , USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 32 g |
| Dimensiuni (LxH) | 44x45x18 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rode |
| Cod EAN | 698813009916 |









