Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 20 W |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 10 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB type-C ,
AUX |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 3000 mAh |
| Dimensiuni | 242x92x92 mm |
| Greutate | 0.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460209063 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Muse M-780 BT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.