Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 16 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 48 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB ,
TF ,
AUX ,
FM |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 3700 mAh |
| Dimensiuni | 360x252x252 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139244842 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Muhler MAX1XR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.