Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 150 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 15 ore |
| Interfețe | 3.5 mm jack ,
Bluetooth ,
USB Type-C |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 5000 mAh |
| Dimensiuni | 280x130x130 mm |
| Greutate | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.45 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460203740 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Muse M-950 BT Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.