Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-15000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -90 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Разъемы | mini-jack 3.5 mm ,
jack 6.3 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 170 g |
| Dimensiuni (LxH) | 450x238x450 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.17 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460208936 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Muse MC-30 WI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.