Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 6 ore |
| Interfețe | 3.5 mm jack ,
Bluetooth ,
USB Type-C |
| Baterie | 2600 mAh |
| Dimensiuni | 178x82x62 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| În plus | tunere FM și DAB/DAB+ |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.7 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460208851 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Muse M-760 DBT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.