| Mecanism | electronic |
| Display | digital |
| Display color | portocaliu |
| Tip de display | cifre arabe |
| Forma carcasei | pătrat |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare carcasei | alb |
| Geam | plastic |
| Baterie | 2xAAA |
| Iluminare | corp |
| Alarma snooze | da |
| Radio FM | da |
| Luminile în timpul alarmei | da |
| Dimensiuni | 105х38х165 mm |
| Greutate | 0.8 kg |
| Greutatea brută | 0.8 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460208882 |









