Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Culoare | albastru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 5 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB type-C |
| Baterie | 800 mAh |
| Dimensiuni | 95x78x53 mm |
| Greutate | 0.28 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.4 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460209643 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Muse M-360 BR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.